1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!

Sık Sorulan Sorular

İstanbul ve Waltham merkezli bir e-ticaret firmasıyız. Türkiye’nin dört bir yanına, yüzden fazla ürün ulaştırmaktayız. E-ticaret sektörünün dev isimleriyle dünya çapında işbirliği içinde çalışmaktayız.

E-postlarla düzenli olarak bilgilendirileceksiniz. Ayrıca isterseneniz sipariş takibi bölümünden, sipariş numaranızla birlikte kolaylıkla ürününüzün durumunu öğrenebilirsiniz.

Genellikle ürünü kargoya teslim etmemiz 2 iş günü sürmektedir. Türkiye genelinde ise ürünün kargo firmasıyla size ulaştırılması, dönemsel yoğunluklarla değişkenlik göstermekle beraber, ortalama olarak 5 iş günüdür. Yani sipariş verdikten yaklaşık 7 gün sonra ürünleriniz size ulaşmış olacaktır.

Lütfen hemen bize ulaşın ve sorununuzu bildirin. Bu tarz problemleri büyük ciddiyetle incelediğimize ve bir daha tekrarlanmaması için gerekli önlemleri aldığımıza gönül rahatlığı ile inanabilirsiniz.

Henüz işleme alınmamış bir siparişi bizimle iletişime geçerek hızlıca iptal edebilirsiniz.

Siparişinizi 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Eğer 30 gün dolduysa, maalesef iade işleminizi gerçekleştiremeyiz. Uygun süre içinde iade etmek istiyorsanız, ürününüzün size ulaştırdığımız halde ve hiç kullanılmamış olması gerekmektedir. İade etmek için ürünü … adresine geri yollamalısınız. İade işleminmde oluşan kargo fiyatlanmasından gönderici sorumludur. Kargolama maliyetleri iade edilmez. Kargo ücreti yapılacak olan iadeden düşülür. Konumunuza göre iade ettiğiniz ürünün bize ulaşma zamanı farklılık göstereceğinden, tarafımızca iade sürecinin başlaması buna göre belirlenir. İşlem başladığında size mail ile haber verilecektir. Ayrıca bu mailde iade talebinizin kabul yada red durumu da belirtilecektir. Eğer iade talebiniz tarafımızca olumlu ise, ödeme yöntemine uygun olarak takip eden günlerde para iadeniz sağlanacaktır. Yalnızca defolu ve zarar görmüş ürünlerde değişim yapmaktayız. Eğer böyle bir sorununuz varsa ve elinizdeki hatalı ürünü aynısıyla değiştirmek istiyorsanız … adresine bilgilendirme e-postası yollayıp elinizdeki kusurlu ürünü Yalçın Koreş Cad. Bağlar Mah. 63.Sok. Erdinç Binaları No:3-31 Bağcılar/İSTANBUL adresine yollayın.

destek