1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!

Şirket Hakkında

2011 yılında Kozmos Tekstil Geri Dönüşüm ltd. adı ile kurulan şirket dünya çapında bir marka olma hedefiyle yola çıkıp 5 yıllık bir süre zarfında; Türkiye, Amerika, Kanada, Meksika, İngiltere, İspanya, Fransa, İtalya, Almanya ve Rusya marketlerinde hatırı sayılır bir yer edindi. Tamamen online olma prensibi ile çalışan şirket, 20 den fazla online pazarda ürün satışı yapmaktadır.

Ürün Gamı

Aktif çalışan 5 ayrı üretim merkezi ve 500’den fazla çalışanı ile Kozmos çok geniş bir skalada hizmet vermektedir. Ana odağı dijital baskılı ürünler olmak üzere, uyku teknolojileri ve giyim alanlarında 170’ten fazla ürün çeşidinin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Üretim ve Geliştirme Merkezleri:

Türkiye: Kozmos Tekstil

Merkez ve Üretim Tesisi 1 : Bağcılar, İstanbul - 8,000 m2

Üretim Tesisi 2 : DOSAB, Bursa - 12,000 m2

Üretim Tesisi 3 : Esenyurt, İstanbul - 3,000 m2

Avrupa: Color-D GMBH

Ofis ve Depo: Frankfurt, Almanya

Amerika: 3Decor LLC

Üretim Tesisi ve Depo : Lawrence, MA

Ofis ve Depo : Lawrence, MA

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz:

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman ilk sıraya koyduğumuz için, müşterilerimize en kaliteli ürünleri en hesaplı fiyatlar ile ulaştırma ülküsü ile hareket etmekteyiz. Bu sebeple gerçekleştirdiğimiz yatırımları kalitemizi arttırırken fiyatlarımızı rekabetçi tutmaya çalışmaktayız.

Güncel Trendlerin Farkındayız:

Hem ana odağımız olan dijital baskılı ürünler hem de ürettiğimiz diğer ürünlerde her zaman güncel trendleri yakalayabilmek için çalışıyoruz. Bu sebeple hem ürün gamımız hem de desen kategorimiz günden güne katlanarak büyümektedir.

E Ticaret Konusunda Tecrübeliyiz:

Yıllardır 10 farklı ülkede 20 den fazla satış platformunda %99 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. 9 yıllık süre içinde 70’ten fazla ülkede müşterilerimizin evlerinin güzelleşmesine katkıda bulunduk.

İstekliyiz:

9 yıl gibi kısa bir sürede sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştirmemize rağmen ilk günkü geliştirme ve büyüme isteğimizden hiçbir şey kaybetmedik. Geniş bir AR-GE departmanı ile her geçen yıl ürün ve desen kataloğumuzu katlayarak, dünya devi olma yolunda durmadan ilerlemek istiyoruz.

2015

kuruluş tarihi

280

bizimle ortak çalışan